Čiužinys su oro kompresoriumi pragulų prevencijai

Čiužinio tipas ir paskirtis: kintamo spaudimo čiužinys-paklotas skirtas pragulų atsiradimo prevencijai

Čiužinio pavadinimas: Flexi-Mat

Čiužinio modelis: AM-081

Oro kompresoriaus modelis: AM-081001

Pakuotės dydis ir svoris: 40×40x35cm / 4,5kg

Komplektą sudaro pripučiamas čiužinys ir remonto kompletas maišelyje, bei oro kompresorius

Atidarę gamyklinį įpakavimą rasite: 1) Baltą maišelį, jame bus - čiužinys-paklotas, čiužinio remonto komplektas, du guminiai vamzdeliai čiužinio sujungimui su oro kompresoriumi; 2)Oro kompresorių.

Veikimo principas

Pragulų profilaktikai skirto čiužinio darbo principas

Pragulų profilaktikai skirto čiužinio darbo principas. Čiužinys yra padalintas į dvi zonas (viena zona pažymėta žalia spalva, kita zona pažymėta rausva spalva).

Visų pirma tai yra čiužinys-paklotas. Žodelis “paklotas” reiškia, kad šio čiužinio vieno naudoti negalėsite, po juo reikės padėti įprastą čiužinį. Paprastai tariant, tiesiai ant lovadugnio grotelių patiesus šį čiužinį nieko gero nebus, kadangi lovos groteles jausite savo kūnu.

Veikimo principas yra labai paprastas. Čiužinys padalintas į dvi zonas (viena zona pažymėta žalia spalva, kita zona pažymėta rausva spalva). 5 minutes oro kompresorius pumpuoja orą į zoną pažymėtą žalia spalva, po to 5 minutes į zoną pažymėtą rausva spalva ir taip ciklas kartosis iki išjungsite kompresorių. Tokiu būdu yra išvengiama pastovaus čiužinio spaudimo į tą pačią ligonio kūno vietą, o tuo pačiu sumažėja ir pragulų atsiradimo tikimybė.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar ligonio nenukrės elektra?

Ligonis guli ant čiužinio kuris nieko bendro neturi su elektra. Į elektros tinklą yra jungiamas tik oro kompresorius kuris pumpuoja orą į čiužinį, tačiau oro kompresorius su čiužiniu yra sujungiamas  guminių vamzdelių pagalba. Pats oro kompresorius gali būti padėtas ant grindų, stalo ar pakabintas lovagalyje.

Ligonis labai jautrus triukšmui, ar dirbantis kompresorius neerzins jo?

Sunku pasakyti kaip bus Jūsų atveju, tačiau kompresorius dirba labai tyliai ir iš žmonių kuriems šis klausimas buvo labai aktualus prieš įsigyjant čiužinį negirdėjome dėl to nusiskundimų.  Tačiau, be abejo garsas yra.

Ar sudėtingas valdymas?

Viso du mygtukai:

1) oro kompresoriaus įjungimo/išjungimo mygtukas;

2) rankenėlė kurios pagalba reguliuojamas pumpuojamo oro kiekis nuo MIN iki MAX, o tuo pačiu reguliuojamas ir čiužinio kietumas (kuo žmogus sunkesnis tuo daugiau oro reikia);

Ar patikimi šitie čiužiniai?

Ant tokių pačių čiužinių ligoniai guli ilgalaikės slaugos skyriuose ligoninėse, jei jie patikimai dirba ligoninėse, kodėl šiais čiužiniais reikėtų nepasikėti slaugant ligonį namuose? Be abejo, rinkoje yra ir žymiai brangesnių alternatyvų. Tačiau mano nuomone, šių čiužinių kainos ir kokybės santykis yra optimalus.

Kokie gedimai dažniausiai pasitaiko?

Pripučiamas čiužinys pagamintas iš PVC medžiagos, tai medžiaga panaši į gumą tik ilgaamžiskesnė, tvirtesnė. Tačiau ją vistiek reikia saugoti nuo mechaninių pažeidimų, pavyzdžiui katės ar šunio nagų, kitų aštrių daiktų, ugnies ir panašiai. Taigi jei čiužinio patys nesuplėšysite, nesudeginsite ar nesusprogdinsite jis tarnaus ilgai – viskas priklausys nuo jūsų pačių. Kita dalis kuri gali sugesti yra oro kompresorius, kaip ir bet koks kitas daiktas jis gali paprasčiausiai nustoti veikti, tačiau kol kas tokių nusiskundimų nebuvo, be to kompresoriui suteikiama 6 mėnesių garantija. Daugiau nėra dalių kurios galėtų sugesti.

komentarų (685) įČiužinys su oro kompresoriumi pragulų prevencijai

Palikite savo komentarą

 

 

 

Galite naudoti šias HTML žymes

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>